cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
środa, 26 września 2018
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Obchody Dnia Patrona

>>>>>>GALERIA ZDJĘĆ<<<<<<

W dniu 21 czerwca w Naszej Szkole zorganizowany został Dzień Patrona Szkoły. Z tej okazji już w marcu i kwietniu przeprowadzone zostały szkolne konkursy: Konkurs wiedzy „Jan III Sobieski i jego czasy” podzielony na dwie kategorie: uczniów II i III klas gimnazjalnych oraz uczniów klas VI i VII szkoły podstawowej. Uczniowie klas III, IV i V szkoły podstawowej brali udział w konkursie plastycznym. W ramach konkursu plastycznego należało wykonać prace na jeden z trzech tematów: Bitwa pod Chocimiem; Odsiecz wiedeńska oraz Pałac w Wilanowie.

Czytaj więcej...

FINAŁ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO DLA NASZYCH LEKKOATLETÓW

Dnia 15 maja 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy odbył się półfinał województwa śląskiego w drużynowych zawodach lekkoatletycznych rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży. Naszą szkołę pod opieką pana Jakuba Chojnackiego i pana Bartłomieja Żuka reprezentowało czternastu uczniów z oddziałów gimnazjalnych. Jest nam bardzo miło poinformować, że nasi uczniowie wywalczyli awans na zawody finałowe województwa śląskiego! Chłopcy zdobyli łącznie 1273 punkty (o 35 punktów więcej niż na etapie miejskim), co pozwoliło im zająć pierwsze miejsce w zawodach. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Bochenek, Krzysztof Siuda, Marek Barcik, Tobiasz Madej, Piotr Owczorz, Krystian Kiszczak, Krystian Didyk, Szymon Chojnacki, Igor Jaske, Fabian Biegun, Kamil Kuśmierczyk, Miłosz Turała, Olivier Stefanów i Grzegorz Alankiewicz. Warto podkreślić, że ostatni raz nasza szkoła reprezentowała Bielsko-Białą na finale województwa śląskiego dwa lata temu. Chłopcy zajęli wówczas siódme miejsce, a dziewczęta dziewiąte.

Naszym lekkoatletom serdecznie gratulujemy i życzymy pobicia wyników swoich poprzedników.

 

 

 

Drużynowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców

Dnia 8 maja 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy odbyły się drużynowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców, rozgrywane w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży. Naszą szkołę pod opieką pana Jakuba Chojnackiego i pana Bartłomiej Żuka reprezentowało dwudziestu ośmiu uczniów z oddziałów gimnazjalnych i klas siódmych. Drużyna chłopców nie dała szans rywalom i z przewagą 193 punktów wygrała zawody miejskie awansując do półfinału województwa śląskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Bochenek, Krzysztof Siuda, Marek Barcik, Tobiasz Madej, Piotr Owczorz, Krystian Kiszczak, Krystian Didyk, Szymon Chojnacki, Igor Jaske, Fabian Biegun, Kamil Kuśmierczyk, Miłosz Turała, Olivier Stefanów i Grzegorz Alankiewicz. Drużyna dziewcząt wprawdzie nie zmieściła się na podium, ale zajęła bardzo dobre czwarte miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Basiura, Oliwia Rzyman, Emilia Kasińska, Amaliia Lykhotvoryk, Wktoria Tereszczak, Karolina Matuła, Julia Skotnicka, Małgorzata Dzirba, Kinga Zarzecka, Wiktoria Przybyła, Klaudia Marekwica, Angelika Forma, Weronika Barańska i Julia Dyrduł. Lista z poszczególnymi wynikami wywieszona jest na tablicy korkowej przy sali gimnastycznej w budynku „B”.

Wszystkim startującym dziękujemy i trzymamy kciuki za chłopaków w półfinale województwa śląskiego.