cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
sobota, 21 października 2017
  • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
    Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

    Ciekawe Lekcje

    Pokazy Doświadczeń

  • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
    Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

    Nowoczesna Sala Gimnastyczna

  • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
    Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

    Nauka i Zabawa

    Wycieczki Edukacyjne

  • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
    Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

    Grupa Teatralna

Rejonowe drużynowe zawody lekkoatletyczne

19.05.2014 odbyły się drużynowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt, chłopców w Bielsku-Białej.

Klasyfikacja drużynowa – dziewczęta

1.

Gimnazjum nr 11 Bielsko-Biała

1297 pkt

2.

Gimnazjum nr 15 Bielsko-Biała

1270 pkt

3.

Gimnazjum nr 2 Czechowice-Dziedzice

1211 pkt

4.

Gimnazjum nr 1 Łodygowice

1150 pkt

5.

Gimnazjum Twardorzeczka

1145 pkt

6.

Gimnazjum Mazańcowice

1100 pkt

 

 

Klasyfikacja drużynowa – chłopcy

1.

Gimnazjum Milówka

1306 pkt

2.

Gimnazjum Ligota

1279 pkt

3.

Gimnazjum nr 4 Bielsko-Biała

1266 pkt

4.

Gimnazjum Twardorzeczka

1240 pkt

5.

Gimnazjum Bystra

1162 pkt

6.

Gimnazjum nr 15 Bielsko-Biała

1154 pkt

Drużynowe zawody lekkoatletyczne

7 maja 2014 roku na stadionie lekkoatletycznym BBOSiR w Bielsku-Białej odbyły się drużynowe zawody lekkoatletyczne połączone z indywidualnymi mistrzostwami Bielska- Białej szkół gimnazjalnych.

W zawodach uczestniczyło 327 dziewcząt i chłopców z 15 szkół gimnazjalnych.

 

WYNIKI ZAWODÓW - DZIEWCZĘTA

 

 

 

Bieg 100 m.

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

 

2.

Kawecka Agata

13,7

4.

Pazik Wiktoria

14,0

12-15.

Mrówka Kamila

15,2

 

Bieg 300 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

2.

Merta Sandra

46,4

3.

Słomińska Anna

46,5

 

Bieg 600 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

10.

Kruczek Natalia

2.03,50

11.

Kuder Martyna

2.03,51

15.

Faber Paulina

2.09,03

 

Skok w dal

Miejsce

Nazwisko i imię

Odległość

4.

Kubica Karolina

4,26

16.

Kamieńska Martyna

3,56

 

Pchnięcie kulą

Miejsce

Nazwisko i imię

Odległość

1.

Graboń Magdalena

9,45

5.

Duda Natalia

8,78

6.

Kośniowska Angelika

8,70

 

Sztafeta 4x100 m.

Miejsce

Czas

2.

53,9

 

Klasyfikacja drużynowa

 

 

Miejsce

Nazwa szkoły

Punkty

1.

Gimnazjum nr 11

1262 pkt

2.

Gimnazjum nr 15

 

1184 pkt

 

3.

Gimnazjum nr 4

1109 pkt

 

 

 

 

WYNIKI ZAWODÓW - CHŁOPCY

 

Bieg 100 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

2-4.

Kołodziej Piotr

12,4

7-9

Socha Patryk

12,6

13-14

Turała Maurycy

13,0

 

Bieg 300 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

1.

Szumiński Bartłomiej

40,9

13.

Gieras Timothy

42,8

 

Bieg 1000 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

6.

Szostok Paweł

3.07,99

7.

Nalborczyk Tymoteusz

3.08,75

17.

Pociecha Mateusz

3.20,27

 

Pchnięcie kulą

Miejsce

Nazwisko i imię

Odległość

8.

Gwizdała Krzysztof

9,38

12.

Kocemba Maciej

8,96

18.

Barański Jeremiasz

8,54

 

Skok w dal

Miejsce

Nazwisko i imię

Odległość

3.

Wandzel Mateusz

5,24

 

Skok wzwyż

Miejsce

Nazwisko i imię

Wysokość

2.

Szczygieł Jakub

165

8.

Żebranowicz Robert

150

 

Sztafeta 4x100 m.

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

1.

Gimnazjum nr 11

49,0

2.

Gimnazjum nr 16

49,1

3.

Gimnazjum nr 15

49,1

 

Klasyfikacja drużynowa

 

Miejsce

Nazwa szkoły

Punkty

1.

Gimnazjum nr 4

1221 pkt

2.

Gimnazjum nr 15

1155 pkt

3.

Gimnazjum nr 16

1120 pkt

Projekt Edukacyjny