cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
niedziela, 19 listopada 2017
  • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
    Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

    Ciekawe Lekcje

    Pokazy Doświadczeń

  • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
    Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

    Nowoczesna Sala Gimnastyczna

  • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
    Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

    Nauka i Zabawa

    Wycieczki Edukacyjne

  • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
    Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

    Grupa Teatralna

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2016/2017

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

Terminy zajęć dodatkowych

Język polski

Katarzyna Kanik – Dendys

Piątek

13:25 – 14:10

Piątek

14:15 – 15:00

Barbara Jurkiewicz

Poniedziałek

15:05 – 15:50

Wtorek

13:25 – 14:10

Elżbieta Tomana

Wtorek

14:15 – 15:00

Wtorek

15:05 – 15:50

Historia, WOS

Paweł Pełka

Czwartek

14:15 – 15:00

Czwartek

15:05 – 15:50

Sławomir Porębski

Środa

14:15 – 15:00

Czwartek

8:00 – 8:45

Zajęcia artystyczne

Piotr Kuziemka

Środa

15:55 – 16:40

   

Matematyka

Edyta Zaczek

Wtorek

14:15 – 15:00

Wtorek

15:05 – 15:50

Krzysztof Grot

Wtorek

13:25 – 14:10

Piątek

12:35 – 13:20

Fizyka, matematyka

Marcin Domasik

Poniedziałek

7:10 – 7:55

Piątek

14:15 – 15:00

Katarzyna Gut

Czwartek

13:25 – 14:10

Piątek

14:15 – 15:00

Chemia, informatyka

Dorota Kaczmarczyk – Robak

Poniedziałek

14:15 – 15:00

Poniedziałek

15:05 – 15:50

Biologia, chemia

Maria Joniec

Poniedziałek

13:25 – 14:10

Wtorek

14:15 – 15:00

Geografia

Marek Filuś

Poniedziałek

15:05 – 15:50

Poniedziałek

15:55 – 16:40

Informatyka, technika

Joanna Krehut

Środa

14:15 – 15:00

Czwartek

14:15 – 15:00

J. niemiecki, rosyjski

Izabella Semmler - Górna

Poniedziałek

14:15 – 15:00

Piątek

7:10 – 7:55

Język niemiecki

Ewa Klęczek

Poniedziałek

14:15 – 15:00

   

Język włoski

Joanna Dziaduszewska

Czwartek

14:15 – 15:00

   

Język angielski

Agnieszka Krywult

Środa

13:25 – 14:10

Środa

14:15 – 15:00

Joanna Włodarczyk – Pilch

Poniedziałek

14:15 – 15:00

Wtorek

13:25 – 14:10

Dorota Wojdyła – Kondracka

Poniedziałek

14:15 – 15:00

Środa

14:15 – 15:00

Wychowanie fizyczne

Marek Jystyniak

Środa

15:55 – 16:40

   

Jakub Chojnacki

Poniedziałek

14:15 – 15:00

Poniedziałek

15:05 – 15:50

Dorota Rybińska

Poniedziałek

14:15 – 15:00

Poniedziałek

15:05 – 15:50

Bartłomiej Żuk

Czwartek

15:05 – 15:50

Czwartek

15:55 – 16:40

Barbara Beruś – Kluka

Środa

15:05 – 15:50

Środa

15:55 – 16:40

Religia

Ks. Adrian Mętel

Czwartek

13:25 – 14:10

Czwartek

14:15 – 15:00

Łukasz Gibała

Wtorek

14:15 – 15:00

Piątek

7:10 – 7:55

 

SPORTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PONIEDZIAŁEK– piłka koszykowa dziewczęta i chłopcy

  • prowadzący D. RYBIŃSKA, J. CHOJNACKI
  • GODZINA 14.15-15.50

WTOREK – piłka siatkowa dziewczęta i chłopcy

  • prowadzący B. BERUŚ – KLUKA
  • GODZINA 15.00 -16.30

ŚRODA – piłka nożna chłopcy

  • prowadzący M. JUSTYNIAK
  • GODZINA 15.50 – 17.00

CZWARTEK – piłka ręczna dziewczęta i chłopcy

  • prowadzący B. ŻUK
  • GODZINA 15.00 – 16.30

PIĄTEK – lekkoatletyka (rzuty) dziewczęta i chłopcy

  • prowadzący B. ŻUK
  • GODZINA 15.00 – 16.30

 

Kalendarium roku szkolnego 2016/2017

Kalendarz Roku Szkolnego 2016/2017

 

I semestr:

II semestr:

od 1 września 2016r. do 13 stycznia 2017r.

od 14 stycznia 2017r. do 23 czerwca 2017r.

Data

Wydarzenie

01.09.2016r. (czwartek)

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

05.09.2016r. (poniedziałek)

Zebranie z rodzicami o godzinie 17:00

22.09.2016r. (czwartek)

Jednodniowa wycieczka

od 26.09.2016r. do 30.09.2016r.

Zbiórka makulatury

14.10.2016r. (piątek)

Dzień Komisji Edukacji Narodowej – Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

17.10.2016r. (poniedziałek)

Konsultacje z rodzicami w godzinach 17:00-18:00

31.10.2016r. (poniedziałek)

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

21.11.2016r. (poniedziałek)

Zebranie z rodzicami o godzinie 17:00

19.12.2016r. (poniedziałek)

Konsultacje z rodzicami w godzinach 17:00-18:00

od 23.12.2016r. do 31.12.2016r.

Zimowa przerwa świąteczna

09.01.2017r. (poniedziałek)

Konferencja klasyfikacyjna za I semestr

od 16.01.2017r. do 29.01.2017r.

Ferie zimowe

06.02.2017r. (poniedziałek)

Zebranie z rodzicami o godzinie 17:00

20.03.2017r. (poniedziałek)

Konsultacje z rodzicami w godzinach 17:00-18:00

10.04.2017r. (poniedziałek)

Zebranie z rodzicami o godzinie 17:00

od 13.04.2017r. do 18.04.2017r.

Wiosenna przerwa świąteczna

19.04.2017r. (środa)
20.04.2017r. (czwartek)
21.04.2017r. (piątek)

Egzamin Gimnazjalny dla klas trzecich, dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych dla klas pierwszych i drugich

02.05.2017r. (wtorek)

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

04.05.2017r. (czwartek)

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

05.05.2017r. (piątek)

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

od 08.05.2017r. do 12.05.2017r.

Zbiórka makulatury

15.05.2017r. (poniedziałek)

Konsultacje z rodzicami w godzinach 17:00-18:00. Informacja o zagrożeniach oceną niedostateczną do 19.05.2017r.

05.06.2017r. do 09.06.2017r.

Informacja o rocznych ocenach przewidywanych

16.06.2017r. (piątek)

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

19.06.2017r. (poniedziałek)

Konferencja klasyfikacyjna za II semestr

23.06.2017r. (piątek)

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

 

 

Kalendarium roku szkolnego 2015/2016

Kalendarz Roku Szkolnego 2015/2016

  • 01 września 2015 r. – rozpoczęcie roku szkolnego
  • 23 - 31 grudnia 2015 r. – zimowa przerwa świąteczna
  • 15 - 28 lutego 2016 r. - ferie zimowe
  • 24 - 29 marca 2016 r. - wiosenna przerwa świąteczna
  • 18 - 20 kwietnia 2016 r. - EGZAMINY GIMNAZJALNE
    • część humanistyczna18 kwietnia 2016 r. (poniedziałek)
      • z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie – godz. 9:00
      • z zakresu języka polskiego – godz. 11:00
    • część matematyczno-przyrodnicza19 kwietnia 2016 r. (wtorek)
      • z zakresu przedmiotów przyrodniczych – godz. 9:00
      • z zakresu matematyki – godz. 11:00
    • język obcy nowożytny20 kwietnia 2016 r. (środa)
      • na poziomie podstawowym – godz. 9:00
      • na poziomie rozszerzonym – godz. 11:00
  • 24 czerwca 2016 r. - zakończenie roku szkolnego
  • 25 czerwca - 31 sierpnia 2016 r. - ferie letnie
  • dodatkowe dni wolne:
    • 4, 5 stycznia 2016
    • 2 maja 2016
    • 25 maja 2016
    • 27 maja 2016

Koła przedmiotowe i konsultacje - 2015/2016

Lp.

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin koła przedmiotowego

Termin konsultacji

Dzień

Godzina

Dzień

Godzina

1.       

J. polski

Barbara Jurkiewicz

Poniedziałek

7:10 – 7:55

Czwartek

14:20 – 15:05

Katarzyna Kanik - Dendys

Piątek

13:20 – 14:05

Piątek

14:20 – 15:05

Elżbieta Tomana

Wtorek

14:20 – 15:05

Czwartek

14:20 – 15:05

2.       

Historia

WOS

Paweł Pełka

Czwartek

15:10 – 15:55

Piątek

15:10 – 15:55

Sławomir Porębski

Poniedziałek

7:10 – 7:55

Czwartek

7:10 – 7:55

3.       

J. angielski

Agnieszka Krywult

Poniedziałek

14:20 – 15:05

Środa

14:20 – 15:05

Marta Windak – Szmid

Poniedziałek

14:20 – 15:05

Środa

7:10 – 7:55

Dorota Wojdyła – Kondracka

Poniedziałek

14:20 – 15:05

Środa

14:20 – 15:05

4.       

J. niemiecki

Ewa Klęczek

Wtorek

13:30 – 14:15

Poniedziałek

14:20 – 15:05

5.       

J. niemiecki

j. rosyjski

Izabella Semmler – Górna

Środa

Czwartek

7:10 – 7:30

7:10 – 7:30

Środa

Czwartek

7:30 – 7:55

7:30 – 7:55

6.       

Matematyka

Krzysztof Grot

Środa

7:10 – 7:55

Piątek

7:10 – 7:55

Edyta Zaczek

Środa

14:20 – 15:05

Piątek

7:10 – 7:55

7.       

Fizyka

matematyka

Katarzyna Gut

Czwartek

14:20 – 15:05

Poniedziałek

14:20 – 15:05

8.       

Marcin Domasik

Środa

7:10 – 7:55

Piątek

14:20 – 15:05

9.       

Chemia

informatyka

Dorota Kaczmarczyk – Robak

Wtorek

7:10 – 7:55

Środa

7:10 – 7:55

10.   

Biologia

Chemia

Maria Joniec

Poniedziałek

13:30 – 15:05

Poniedziałek

13:30 – 15:05

11.   

Geografia

Marek Filuś

Poniedziałek

15:10 – 16:40

Poniedziałek

15:10 – 16:40

12.   

Informatyka

technika

Joanna Krehut

Poniedziałek

14:20 – 15:05

Czwartek

14:20 – 15:05

13.   

Zajęcia artystyczne

Piotr Kuziemka

Wtorek

15:10 – 15:55

Wtorek

16:00 – 16:45

14.  

Religia

Łukasz Gibała

 

 

Wtorek

7:10 – 7:55

 

Lp.

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj SKS-u

Dzień

Godzina

1.       

Wychowanie fizyczne

Joanna Justyniak

Lekka atletyka

(stadion Wapienica)

Poniedziałek

16:00 – 16:45

Rybińska Dorota

Koszykówka dziewcząt

Czwartek

15:10 – 16:45

Jakub Chojnacki

Koszykówka chłopców

Czwartek

15:10 – 16:45

Piotr Nowak

Piłka nożna

Siatkówka

Piątek

13:30 – 14:15

14:20 – 15:05

Bartłomiej Żuk

Piłka ręczna

Środa

16:00 – 17:30

Barbara Beruś – Kluka

Siatkówka dziewcząt

Siatkówka

Piątek

Piątek

14:20 – 15:05

15:05 – 15:50

 

Inne zajęcia pozalekcyjne

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina

 1.

Dorota Wojdyła – Kondracka

Kurs przygotowawczy do egzaminu gimnazjalnego dla klas III

Wtorek

14:20 – 15:05

 2.

Marta Windak – Szmid

Kurs przygotowawczy do egzaminu gimnazjalnego dla klasy IIIs

Czwartek

14:20 – 15:05

 3.

Łukasz Gibała

Grupa teatralna

Wtorek

14:20

 4.

Piotr Kuziemka

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Wtorek
Piątek

13:30

14:20

 

 

Kalendarium roku szkolnego 2014/2015

Kalendarz Roku Szkolnego 2014/2015

 

  • 01 września 2014 r. (poniedziałek) – rozpoczęcie roku szkolnego
  • 22 - 31 grudnia 2014 r. – zimowa przerwa świąteczna
  • 2 - 15 lutego 2015 r. - ferie zimowe
  • 2 - 7 kwietnia 2015 r. - wiosenna przerwa świąteczna
  • 21 - 23 kwietnia 2015 r. - EGZAMINY GIMNAZJALNE
    • część humanistyczna21 kwietnia 2015 r. (wtorek)
      • z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie – godz. 9:00
      • z zakresu języka polskiego – godz. 11:00
    • część matematyczno-przyrodnicza22 kwietnia 2015 r. (środa)
      • z zakresu przedmiotów przyrodniczych – godz. 9:00
      • z zakresu matematyki – godz. 11:00
    • język obcy nowożytny23 kwietnia 2015 r. (czwartek)
      • na poziomie podstawowym – godz. 9:00
      • na poziomie rozszerzonym – godz. 11:00
  • 26 czerwca 2015 r. - zakończenie roku szkolnego
  • 27 czerwca - 31 sierpnia 2015 r. - ferie letnie
  • dodatkowe dni wolne:
    • 13.10.2014
    • 10.11.2014
    • 02.01.2015
    • 05.01.2015
    • 05.06.2015

Projekt Edukacyjny