cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
poniedziałek, 8 marca 2021
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Siatkówka - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Styczeń to także okres, kiedy w naszej szkole rozegrane zostały zawody w SIATKÓWCE dziewcząt i chłopców tzw. Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W ten sposób nasza szkoła jest współorganizatorem Mistrzostw Miasta w grach drużynowych.

Drużyna dziewcząt tym razem miała mniej szczęścia i nie udało jej się awansować do kolejnego etapu, natomiast drużyna chłopców w wielkim stylu wygrała wszystkie mecze przeciwko innym szkołom osiągając najwyższe miejsce w grupie i gwarantując sobie w ten sposób awans do wyższego etapu.

Opiekunem drużyn był pan Jakub Chojnacki.

Trzymamy kciuki za zwycięstwa w następnych etapach.