cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
poniedziałek, 8 marca 2021
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 
Dnia 5 października 2018 r. na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy odbyły się Mistrzostwa Miasta szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę pod opieką pana Jakuba Chojnackiego i pani Anny Wojtyczki reprezentowało 12 uczniów wyselekcjonowanych z klasy 3GS i 7A i tyleż samo uczniów z klas 5-6.
Największym sukcesem może pochwalić się drużyna chłopców startujących w przedziale wiekowym 2003-2005 (tzw. Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Sztafeta, w której skład weszli: Kiszczak Krystian, Didyk Krystian, Chojnacki Szymon, Grzesiowski Marcin, Grzesiowski Igor i Biegun Fabian nie dała żadnych szans pozostałym szkołom zdobywając najwyższe PIERWSZE MIEJSCE w mieście.
Kolejnym znaczącym wynikiem był rezultat jaki osiągnęły nasze uczennice startujące w tej samej kategorii wiekowej. Po zaciętej i wyrównanej walce, drużyna w składzie: Basiura Julia, Rzyman Oliwia, Skotnicka Julia,Szcześniak Marysia, Przybyła Wiktoria i Zarzecka Kinga uplasowała się na 5 miejscu.
W zawodach startowały drużyny z 19 bielskich szkół.
Medalistom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za rywalizację i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach sportowych.