poniedziałek, 19 listopada 2018

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dnia 5 października 2018 r. na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy odbyły się Mistrzostwa Miasta szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę pod opieką pana Jakuba Chojnackiego i pani Anny Wojtyczki reprezentowało 12 uczniów wyselekcjonowanych z klasy 3GS i 7A i tyleż samo uczniów z klas 5-6.
Największym sukcesem może pochwalić się drużyna chłopców startujących w przedziale wiekowym 2003-2005 (tzw. Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Sztafeta, w której skład weszli: Kiszczak Krystian, Didyk Krystian, Chojnacki Szymon, Grzesiowski Marcin, Grzesiowski Igor i Biegun Fabian nie dała żadnych szans pozostałym szkołom zdobywając najwyższe PIERWSZE MIEJSCE w mieście.
Kolejnym znaczącym wynikiem był rezultat jaki osiągnęły nasze uczennice startujące w tej samej kategorii wiekowej. Po zaciętej i wyrównanej walce, drużyna w składzie: Basiura Julia, Rzyman Oliwia, Skotnicka Julia,Szcześniak Marysia, Przybyła Wiktoria i Zarzecka Kinga uplasowała się na 5 miejscu.
W zawodach startowały drużyny z 19 bielskich szkół.
Medalistom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za rywalizację i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach sportowych.