cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
poniedziałek, 8 marca 2021
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

SPORTOWCY Z WAPIENICY TRZECIĄ SIŁĄ W BIELSKU - BIAŁEJ!!!

W zeszłą środę (13.06.2018 r.) w siedzibie Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku - Białej odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w roku szkolnym 2017/2018. Bardzo miło jest nam poinformować, że Nasza Szkoła w Igrzyskach Młodzieży (rocznik 2002 - 2004) zajęła bardzo wysokie trzecie miejsce. Warto zauważyć, że jest to najwyższa lokata jaką osiągnęła Nasza Szkoła w ostatnich czternastu latach. Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu gratulujemy i z całego serca dziękujemy. Szczegółowe wyniki klasyfikacji dostępne są na stronie Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku Białej w zakładce sport szkolny.