cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
czwartek, 22 października 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

NASI LEKKOATLECI TRZECIĄ DRUŻYNĄ W WOJEWÓDZTWIE!!!

23 maja w Częstochowie odbył się finał województwa śląskiego w drużynowych zawodach lekkoatletycznych rozgrywany w ramach igrzysk młodzieży. Z wielką radością informujemy, że nasi uczniowie zakończyli zmagania na bardzo wysokim trzecim miejscu, co jest największym sportowym sukcesem Naszej Szkoły w ostatnich latach. Praktycznie każdy zawodnik poprawiał swój wynik z poprzednich zawodów, co zaowocowało końcowym rezultatem w postaci 1399 pkt. Warto przypomnieć, że na etapie powiatowym (8 maja) chłopcy uzbierali 1238 pkt, a na etapie półfinałowym (15 maja) 1273 pkt. Jak więc widzimy nasi reprezentanci dali z siebie absolutne maksimum, ponieważ w ciągu zaledwie dwóch tygodni poprawili rezultat aż o 161 pkt! Na szczególną uwagę zasługuje występ Krystiana Didyka, który z wynikiem 6,05 m zajął drugie miejsce w skoku w dal, a także występ sztafety 4x100 m (w składzie Kamil Bochenek, Piotr Owczorz, Krystian Kiszczak i Krystian Didyk), która z wynikiem 47,40 s zajęła trzecie miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniały wynik. Naszą Szkołę reprezentowali:Kamil Bochenek, Krzysztof Siuda, Marek Barcik, Tobiasz Madej, Piotr Owczorz, Krystian Kiszczak, Krystian Didyk, Szymon Chojnacki, Igor Jaske, Mateusz Głodzik, Kamil Kuśmierczyk, Miłosz Turała, Olivier Stefanów i Grzegorz Alankiewicz. Opiekunowie p. Dorota Rybińska i p. Jakub Chojnacki.

Szczegółowe wyniki poszczególnych uczniów znajdują się na tablicy korkowej przy sali gimnastycznej w budynku "B".