cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
sobota, 26 września 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

FINAŁ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO DLA NASZYCH LEKKOATLETÓW

Dnia 15 maja 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy odbył się półfinał województwa śląskiego w drużynowych zawodach lekkoatletycznych rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży. Naszą szkołę pod opieką pana Jakuba Chojnackiego i pana Bartłomieja Żuka reprezentowało czternastu uczniów z oddziałów gimnazjalnych. Jest nam bardzo miło poinformować, że nasi uczniowie wywalczyli awans na zawody finałowe województwa śląskiego! Chłopcy zdobyli łącznie 1273 punkty (o 35 punktów więcej niż na etapie miejskim), co pozwoliło im zająć pierwsze miejsce w zawodach. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Bochenek, Krzysztof Siuda, Marek Barcik, Tobiasz Madej, Piotr Owczorz, Krystian Kiszczak, Krystian Didyk, Szymon Chojnacki, Igor Jaske, Fabian Biegun, Kamil Kuśmierczyk, Miłosz Turała, Olivier Stefanów i Grzegorz Alankiewicz. Warto podkreślić, że ostatni raz nasza szkoła reprezentowała Bielsko-Białą na finale województwa śląskiego dwa lata temu. Chłopcy zajęli wówczas siódme miejsce, a dziewczęta dziewiąte.

Naszym lekkoatletom serdecznie gratulujemy i życzymy pobicia wyników swoich poprzedników.