niedziela, 23 września 2018

Drużynowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców

Dnia 8 maja 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy odbyły się drużynowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców, rozgrywane w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży. Naszą szkołę pod opieką pana Jakuba Chojnackiego i pana Bartłomiej Żuka reprezentowało dwudziestu ośmiu uczniów z oddziałów gimnazjalnych i klas siódmych. Drużyna chłopców nie dała szans rywalom i z przewagą 193 punktów wygrała zawody miejskie awansując do półfinału województwa śląskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Bochenek, Krzysztof Siuda, Marek Barcik, Tobiasz Madej, Piotr Owczorz, Krystian Kiszczak, Krystian Didyk, Szymon Chojnacki, Igor Jaske, Fabian Biegun, Kamil Kuśmierczyk, Miłosz Turała, Olivier Stefanów i Grzegorz Alankiewicz. Drużyna dziewcząt wprawdzie nie zmieściła się na podium, ale zajęła bardzo dobre czwarte miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Basiura, Oliwia Rzyman, Emilia Kasińska, Amaliia Lykhotvoryk, Wktoria Tereszczak, Karolina Matuła, Julia Skotnicka, Małgorzata Dzirba, Kinga Zarzecka, Wiktoria Przybyła, Klaudia Marekwica, Angelika Forma, Weronika Barańska i Julia Dyrduł. Lista z poszczególnymi wynikami wywieszona jest na tablicy korkowej przy sali gimnastycznej w budynku „B”.

Wszystkim startującym dziękujemy i trzymamy kciuki za chłopaków w półfinale województwa śląskiego.