cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
sobota, 26 września 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Turnieju o Puchar Dyrektora Liceum im. A. Asnyka w Bielsku - Białej

W dniu 25 kwietnia 2018 r uczennice naszego gimnazjum nr 15 uczestniczyły w Turnieju o Puchar Dyrektora Liceum im. A. Asnyka w Bielsku - Białej. Nasze koszykarki znowu nas nie zawiodły zajmując 1 miejsce, a reprezentowały szkołę: Wiktoria Tereszczak, Małgorzata Dzirba, Klaudia Ziomek, Kamila Addonizio, Julia Basiura, Amaliia Lykhotvoryk, Klaudia Marekwica, Wiktoria Przybyła, Oliwia Rzyman, Julia Skotnicka, Kinga Zarzecka. Gratulacje!!!