środa, 12 grudnia 2018

Mistrzostwa Miasta w piłce ręcznej dziewcząt

W miniony wtorek (20.03.2018) w hali sportowej naszej szkoły zakończyły się rozgrywki o Mistrzostwo Bielska-Białej w piłce ręcznej dziewcząt z rocznika 2002 - 2004 (tzw. Igrzyska Młodzieży). Bardzo jest nam miło poinformować, że dziewczyny zdobyły I miejsce, wygrywając wszystkie mecze w turnieju. Naszą szkołę pod opieką p. Bartłomieja Żuka reprezentowało 13 uczennic z oddziałów gimnazjalnych i klasy siódmej. Były to: Wiktoria Tereszczak, Klaudia Ziomek, Angelika Forma, Małgorzata Dzirba, Kinga Machner, Julia Skotnicka, Klaudia Marekwica, Kinga Zarzecka, Julia Basiura, Amaliia Lykhotvoryk, Wiktoria Przybyła, Natalia Talaga i Julia Dyrduł. Warto podkreślić, że reprezentacja naszej szkoły wygrała rozgrywki o Mistrzostwo Miasta w piłce ręcznej dziewcząt trzeci rok z rzędu! Należy tutaj wyróżnić Wiktorię Tereszczak, Klaudię Ziomek i Angelikę Formę, które od pierwszej klasy gimnazjum zagrały we wszystkich trzech turniejach, a także Małgorzatę Dzirbę i Julię Skotnicką które reprezentowały naszą szkołę również w zeszłym roku. Wszystkim uczennicom gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach na etapie rejonowym.