cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
sobota, 4 lipca 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Mistrzostwa Miasta w piłce ręcznej dziewcząt

W miniony wtorek (20.03.2018) w hali sportowej naszej szkoły zakończyły się rozgrywki o Mistrzostwo Bielska-Białej w piłce ręcznej dziewcząt z rocznika 2002 - 2004 (tzw. Igrzyska Młodzieży). Bardzo jest nam miło poinformować, że dziewczyny zdobyły I miejsce, wygrywając wszystkie mecze w turnieju. Naszą szkołę pod opieką p. Bartłomieja Żuka reprezentowało 13 uczennic z oddziałów gimnazjalnych i klasy siódmej. Były to: Wiktoria Tereszczak, Klaudia Ziomek, Angelika Forma, Małgorzata Dzirba, Kinga Machner, Julia Skotnicka, Klaudia Marekwica, Kinga Zarzecka, Julia Basiura, Amaliia Lykhotvoryk, Wiktoria Przybyła, Natalia Talaga i Julia Dyrduł. Warto podkreślić, że reprezentacja naszej szkoły wygrała rozgrywki o Mistrzostwo Miasta w piłce ręcznej dziewcząt trzeci rok z rzędu! Należy tutaj wyróżnić Wiktorię Tereszczak, Klaudię Ziomek i Angelikę Formę, które od pierwszej klasy gimnazjum zagrały we wszystkich trzech turniejach, a także Małgorzatę Dzirbę i Julię Skotnicką które reprezentowały naszą szkołę również w zeszłym roku. Wszystkim uczennicom gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach na etapie rejonowym.