cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
poniedziałek, 12 kwietnia 2021
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Obchody 99 rocznicy odzyskania niepodległości

11.11.2017 r. przedstawiciele oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 32 im. Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej pod opieką pani Agnieszki Krywult reprezentowali naszą szkołę w czasie obchodów 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uroczystość Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji ojczyzny w kościele św. Maksymiliana Kolbe, skąd uczestnicy przeszli w pochodzie na Cmentarz Wojskowy na Osiedlu Wojska Polskiego. Tam zebrani zaśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego", został odczytany Apel Poległych, wojsko oddało salwę honorową, zostały złożone wiązanki kwiatów przez przedstawicieli władz samorządowych i wojewódzkich, służb mundurowych, związków kombatanckich, organizacji społecznych, a na koniec odśpiewano „Rotę". Obchody Narodowego Święta Niepodległości odbyły się w podniosłej i uroczystej atmosferze.