cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
poniedziałek, 12 kwietnia 2021
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Konkurs o historii Bielska i Białej

W dniu 26.10.2017 odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Historii Bielska i Białej. Uczniowie, którzy przystąpili do Konkursu, wykazali się rzetelnym przygotowaniem. Najlepszą znajomością historii naszego miasta wykazała się Aleksandra Trębacz z klasy 2a, drugie miejsce zajęła Martyna Salenga również z 2a, na trzecim miejscu uplasował się Michał Popiel z klasy 3s. Uczniowie otrzymają nagrody książkowe. Serdeczne gratulacje