cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
niedziela, 5 lipca 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Uroczystość pożegnania sztandarów

W dniu 20 września w naszej szkole miała miejsce smutna uroczystość pożegnania Sztandaru Gimnazjum nr 15 im. Jana III Sobieskiego. Jednocześnie Sztandar pożegnała Szkoła Podstawowa nr 32 im. Ludwika Waryńskiego. Obie szkoły tworzą od bieżącego roku szkolnego Szkołę Podstawową nr 32 im. Jana III Sobieskiego. Podczas uroczystości zaprezentowano po raz ostatni oba sztandary połączonych szkół. Pani Lucyna Peterko oraz Pani dyrektor Alicja Procner przedstawiły historię Szkoły Podstawowej nr 32 oraz dzieje sztandaru szkoły. Przeszłość Gimnazjum nr 15 oraz historię nadania sztandaru zaprezentował wicedyrektor pan Krzysztof Grot. Następnie reprezentacje uczniów oraz dyrekcji i nauczycieli obu szkół oddali ostatni hołd swym sztandarom. Podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele wszystkich klas nowej szkoły podstawowej oraz oddziałów gimnazjalnych.