środa, 26 lipca 2017

W tym tygodniu45
W tym miesiącu494

Sukces naszych informatyków

4 marca 2017, w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej, odbył się drugi Informatyczny Puchar Beskidów – zawody jedyne w swoim rodzaju w skali ogólnopolskiej. Do ZSTiH przyjechali uczestnicy z całej Polski, którzy zmagali się o tytułowy puchar w czterech kategoriach konkursowych: programowaniu (szkoły podstawowe i gimnazja), grafice (gimnazja), oraz projekcie informatycznym (szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne). Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą wysokie wyniki testów (bardzo trudnych) wiedzy oraz burzliwe obrady każdej z komisji.

Naszą szkołę reprezentowali trzej uczniowie: Aleksander Kremer (kl. 1 C), Marcin Krzempek (kl. 1 C) oraz Krystian Nycz (kl. 3 A). Udział w Pucharze okazał się sukcesem dla każdego z naszych uczniów. Marcin i Krystian wystartowali z kategorii grafika komputerowa, a Alek w kategorii programowanie.

Krystian i Alek zajęli III miejsce w swoich kategoriach, a Marcin zdobył wyróżnienie.

Gratulujemy wszystkim odniesionego sukcesu!

Zapraszamy do przeczytania podsumowania i relacji z Pucharu na stronach: