cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
sobota, 4 lipca 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Sukces naszych informatyków

4 marca 2017, w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej, odbył się drugi Informatyczny Puchar Beskidów – zawody jedyne w swoim rodzaju w skali ogólnopolskiej. Do ZSTiH przyjechali uczestnicy z całej Polski, którzy zmagali się o tytułowy puchar w czterech kategoriach konkursowych: programowaniu (szkoły podstawowe i gimnazja), grafice (gimnazja), oraz projekcie informatycznym (szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne). Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą wysokie wyniki testów (bardzo trudnych) wiedzy oraz burzliwe obrady każdej z komisji.

Naszą szkołę reprezentowali trzej uczniowie: Aleksander Kremer (kl. 1 C), Marcin Krzempek (kl. 1 C) oraz Krystian Nycz (kl. 3 A). Udział w Pucharze okazał się sukcesem dla każdego z naszych uczniów. Marcin i Krystian wystartowali z kategorii grafika komputerowa, a Alek w kategorii programowanie.

Krystian i Alek zajęli III miejsce w swoich kategoriach, a Marcin zdobył wyróżnienie.

 

Gratulujemy wszystkim odniesionego sukcesu!

Zapraszamy do przeczytania podsumowania i relacji z Pucharu na stronach:

http://ipb.e-zstih.edu.pl/podsumowanie-ii-informatycznego-pucharu-beskidow/

http://www.linux.pl/publikacje/konferencje/340-relacja-z-ii-informatycznego-pucharu-beskidow