cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
poniedziałek, 12 kwietnia 2021
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Dzień Sybiraka

W dniu 16 września poczet sztandarowy naszej szkoły, w składzie: Wojciech Zajączek, Joanna Król, Kinga Koźbiał reprezentował Gimnazjum nr 15 podczas uroczystości Dnia Sybiraka, które odbyły się w kościele i pod pomnikiem Sybiraków na cmentarzu komunalnym w Kamienicy. Uroczystości te mają na celu upamiętnienie losów zesłańców polskich do obozów pracy przymusowej na terenie Rosji i byłego ZSRR. Dzień Sybiraka jest związany z datą agresji ZSRR na Polskę w dniu 17 września 1939 roku.