cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
środa, 25 listopada 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Relacja z dnia otwartego

Dnia 7 kwietnia odbył się w naszej szkole dzień otwarty. Późnym popołudniem budynek szkolny wypełnił się uczniami podstawówek i ich rodzicami, poszukującymi najlepszego miejsca do dalszej nauki dla swoich dzieci.

 - Trzymamy rękę na pulsie i staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna dla młodzieży - zapewniał wicedyrektor Krzysztof Grot. - Serdecznie zapraszamy w nasze progi. To nowoczesna i przyjazna uczniom szkoła.

Dla przyszłych uczniów wapienickiego gimnazjum zainteresowanych tym, jak wygląda szkoła i nauka w niej, przygotowano liczne prezentacje tematyczne. Było więc stoisko historyczne z wykonanymi przez gimnazjalistów makietami zamków, stoisko języka angielskiego, chemiczne i wiele innych, przy których gromadzili się goście.