niedziela, 19 listopada 2017

"Fotografia dzikiej przyrody 2016"

22 marca uczniowie naszej szkoły wybrali się na wystawę fotograficzną "Fotografia dzikiej przyrody 2016" do BWA. Wystawę tworzą prace z dorocznego konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2015, organizowanego przez Natural History Museum w Londynie. Jest to najbardziej ceniony i największy w świecie konkurs w zakresie fotografii natury. Uczestnicy wyjścia nie tylko podziwiali najpiękniejsze fotografie dzikich zwierząt, ale także mieli do rozwiązania krzyżówkę. Mamy nadzieję, że poczynione obserwacje zachęcą uczniów naszej szkoły do brania udziału w licznych konkursach fotograficznych.

Zdjęcie pobrano ze strony: https://pixabay.com/static/uploads/photo/2015/06/15/22/00/swans-810673_960_720.jpg