cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
niedziela, 9 maja 2021
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

"Fotografia dzikiej przyrody 2016"

22 marca uczniowie naszej szkoły wybrali się na wystawę fotograficzną "Fotografia dzikiej przyrody 2016" do BWA. Wystawę tworzą prace z dorocznego konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2015, organizowanego przez Natural History Museum w Londynie. Jest to najbardziej ceniony i największy w świecie konkurs w zakresie fotografii natury. Uczestnicy wyjścia nie tylko podziwiali najpiękniejsze fotografie dzikich zwierząt, ale także mieli do rozwiązania krzyżówkę. Mamy nadzieję, że poczynione obserwacje zachęcą uczniów naszej szkoły do brania udziału w licznych konkursach fotograficznych.

 

Zdjęcie pobrano ze strony: https://pixabay.com/static/uploads/photo/2015/06/15/22/00/swans-810673_960_720.jpg