cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
czwartek, 22 października 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

11.03.2016 r. nasze Gimnazjum gościło 47 szóstoklasistów z 6 bielskich szkół podstawowych. Wszystko to w związku z II Międzyszkolnym Konkursem Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, który zorganizowały dla nich nauczycielki języka angielskiego z naszej szkoły. Zgodnie z regulaminem konkursu uczniowie w zespołach dwuosobowych przez 45 minut rozwiązywali zadania o różnym stopniu trudności, m.in. układali puzzle, korzystali z mapy, kolorowali flagi, rozpoznawali członków rodziny królewskiej oraz znane miejsca w Londynie. Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za zaangażowanie. Już wkrótce poznamy zwycięzców!