niedziela, 19 listopada 2017

"Opowieść Wigilijna"

Młodzież klas pierwszych i drugich zaprezentowała 22 grudnia klasykę angielskiej literatury. Przygotowania do spektaklu "Opowieść Wigilijna" trwały kilka tygodni. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Scenografia, kostiumy, a także sami aktorzy, którzy nie tylko doskonale oddali ducha powieści, ale również nauczyli się samego tekstu w ojczystym języku Charles'a Dickensa, zasługują na podziw i szacunek. Nie byłoby tego wszystkiego bez trudu i zaangażowania nauczycielek naszej szkoły: pani Agnieszki Krywult oraz pani Doroty Wojdyły-Kondrackiej, które od samego początku czuwały nad wydarzeniem. Serdecznie gratulujemy aktorom oraz inicjatorkom spektaklu. Podobnie jak panu Piotrowi Kuziemce, który jak zwykle wprowadził uczestników - dzięki kolędowaniu - w atmosferę świąt.

Spotkanie odbyło się w ramach celebrowania świąt Bożego Narodzenia. Już za kilka dni usiądziemy przy jednym stole z naszymi bliskimi, aby cieszyć się narodzeniem Pana. Wspólne kolędowanie, życzenia są nieodłączonym elementem świętowania. Wesołych, pogodnych świąt, a także wspaniałego Nowego Roku - 2016.

Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii.