cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
czwartek, 22 października 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Kronika Beskidzka

Bezrobocie nie musi dotyczyć każdego. Praca zaś może być związana z pasją. Przekonali się o tym młodzi ludzie, którzy za kilka miesięcy staną przed wyzwaniem, jakim jest bez wątpienia wybór nowej szkoły. Nasi uczniowie odwiedzili dziś redakcję Kroniki Beskidzkiej. Wszystko w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. - Nie bójcie się marzyć. Uczcie się, pamiętajcie jednak o pasji. To ona jest najważniejsza w pracy dziennikarza - mówił Mirosław Galczak, redaktor naczelny portalu Beskidzka 24, dziennikarz Kroniki. Foto: Gabi Juszczyk, Natalia Sadlik, Dominika Kłaptocz, Natalia Grulich, Kuba Juraszek.

kronika