cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
czwartek, 22 października 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

19 listopada Ogólnopolski Dzień Pisania Po Angielsku

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Pisania Po Angielsku uczniowie naszego Gimnazjum wezmą udział w I etapie konkursu WRITE ON organizowanym przez nauczycieli języka angielskiego we współpracy z Cambridge English Language Assessment. 19 listopada, o godz. 9:45 uczniowie, pod nadzorem nauczycieli przystąpią do pisania opowiadania o długości 140-190 słów. Cztery najlepsze prace, zostaną ocenione przez eksperta Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Language Assessment, a ich autorzy mają szansę zakwalifikować się do II etapu konkursu.