cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
czwartek, 22 października 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Dzień Niepodległości 11 listopada

Młodzież naszego gimnazjum upamiętniła w dniu 11 listopada 97 rocznicę odzyskania niepodległości. Poczet sztandarowy z dumą reprezentował naszą szkołę podczas uroczystej Mszy Świętej w intencji ojczyzny w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Bielsku-Białej. Po mszy, w blasku pochodni, wszystkie poczty sztandarowe wraz ze zgromadzonymi ludźmi przemaszerowały na Cmentarz Wojska Polskiego. Na cmentarzu odbył się apel poległych z udziałem Kompanii Honorowej 18 bielskiego batalionu powietrznodesantowego Wojska Polskiego z Bielska-Białej. Po złożeniu wiązanek kwiatów uroczystość zakończyła się w atmosferze radości z niepodległej Polski.

11listopada2015