cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
niedziela, 27 maja 2018
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Spotkanie z Biskupem P. Grygierem

5 marca 2014 naszą szkolę odwiedził Biskup Piotr Grygier, który jest biskupem pomocniczym Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Podczas spotkania z uczniami i nauczycielami ksiądz biskup odpowiadał na pytania uczniów przekazane mu wcześniej przez księdza Tomasza Walę i katechetę Łukasza Gibałę. Dotyczyły one m. in. sakramentu bierzmowania, do którego przystępują uczniowie klas 3. Od tego roku nie wybierają oni przy tej okazji trzeciego imienia. Ksiądz biskup wyjaśnił to tym, że każdy otrzymał już swojego chrześcijańskiego patrona podczas chrztu.

Projekt Edukacyjny