cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
czwartek, 22 października 2020
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

19 listopada Ogólnopolski Dzień Pisania Po Angielsku

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Pisania Po Angielsku uczniowie naszego Gimnazjum wezmą udział w I etapie konkursu WRITE ON organizowanym przez nauczycieli języka angielskiego we współpracy z Cambridge English Language Assessment. 19 listopada, o godz. 9:45 uczniowie, pod nadzorem nauczycieli przystąpią do pisania opowiadania o długości 140-190 słów. Cztery najlepsze prace, zostaną ocenione przez eksperta Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Language Assessment, a ich autorzy mają szansę zakwalifikować się do II etapu konkursu.

II Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

We wtorek 10 listopada odbyła się II edycja konkursu pieśni patriotycznych. W opinii jury najlepiej wypadła klasa II C. Tuż za nią na podium znalazły się klasa I A i II S. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 

Pozostałe zdjęcia do obejrzenia w galerii.

Dzień Niepodległości 11 listopada

Młodzież naszego gimnazjum upamiętniła w dniu 11 listopada 97 rocznicę odzyskania niepodległości. Poczet sztandarowy z dumą reprezentował naszą szkołę podczas uroczystej Mszy Świętej w intencji ojczyzny w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Bielsku-Białej. Po mszy, w blasku pochodni, wszystkie poczty sztandarowe wraz ze zgromadzonymi ludźmi przemaszerowały na Cmentarz Wojska Polskiego. Na cmentarzu odbył się apel poległych z udziałem Kompanii Honorowej 18 bielskiego batalionu powietrznodesantowego Wojska Polskiego z Bielska-Białej. Po złożeniu wiązanek kwiatów uroczystość zakończyła się w atmosferze radości z niepodległej Polski.

11listopada2015

Natalia Janoszek w naszej szkole :)

Telewizja Regionalna o wizycie aktorki Bollywood i Hollywood w naszej szkole. Natalia Janoszek dziękujemy ! https://www.youtube.com/watch?v=KuDpOLlGyT0