cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
czwartek, 21 września 2017
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Dzień Niepodległości 11 listopada

Młodzież naszego gimnazjum upamiętniła w dniu 11 listopada 97 rocznicę odzyskania niepodległości. Poczet sztandarowy z dumą reprezentował naszą szkołę podczas uroczystej Mszy Świętej w intencji ojczyzny w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Bielsku-Białej. Po mszy, w blasku pochodni, wszystkie poczty sztandarowe wraz ze zgromadzonymi ludźmi przemaszerowały na Cmentarz Wojska Polskiego. Na cmentarzu odbył się apel poległych z udziałem Kompanii Honorowej 18 bielskiego batalionu powietrznodesantowego Wojska Polskiego z Bielska-Białej. Po złożeniu wiązanek kwiatów uroczystość zakończyła się w atmosferze radości z niepodległej Polski.

11listopada2015

Natalia Janoszek w naszej szkole :)

Telewizja Regionalna o wizycie aktorki Bollywood i Hollywood w naszej szkole. Natalia Janoszek dziękujemy ! https://www.youtube.com/watch?v=KuDpOLlGyT0

Sebastian Kawa

W piątek 30 października dzięki niezwykłemu człowiekowi uczniowie naszego gimnazjum poszybowali w przestworza. Młodzież z wielkim entuzjazmem przywitała Pana Sebastiana Kawę - wielokrotnie nagradzanego na całym świecie pilota szybowców. Pan Sebastian poprzez swoje opowieści, zdjęcia i filmy zabrał nas w niezwykłą podróż do jego świata. Uczestnicy spotkania zobaczyli piękne zdjęcia miejsc, w których odbywały się zawody szybowcowe (m.in. Alpy). Pan Kawa w swoim życiu brał udział w wielu turniejach z czego większość wygrał. Dzięki swojej pasji zwiedził prawie cały świat oraz poznał wielu ciekawych ludzi. Uczniowie na sam koniec pożegnali pilota gromkimi oklaskami.

sebastiankawa

Dyskoteka Halloween

Oto kilka fotek z tegorocznej pierwszej dyskoteki.

dyskoteka2015