cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
poniedziałek, 8 marca 2021
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 
Dnia 5 października 2018 r. na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy odbyły się Mistrzostwa Miasta szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę pod opieką pana Jakuba Chojnackiego i pani Anny Wojtyczki reprezentowało 12 uczniów wyselekcjonowanych z klasy 3GS i 7A i tyleż samo uczniów z klas 5-6.
Największym sukcesem może pochwalić się drużyna chłopców startujących w przedziale wiekowym 2003-2005 (tzw. Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Sztafeta, w której skład weszli: Kiszczak Krystian, Didyk Krystian, Chojnacki Szymon, Grzesiowski Marcin, Grzesiowski Igor i Biegun Fabian nie dała żadnych szans pozostałym szkołom zdobywając najwyższe PIERWSZE MIEJSCE w mieście.
Kolejnym znaczącym wynikiem był rezultat jaki osiągnęły nasze uczennice startujące w tej samej kategorii wiekowej. Po zaciętej i wyrównanej walce, drużyna w składzie: Basiura Julia, Rzyman Oliwia, Skotnicka Julia,Szcześniak Marysia, Przybyła Wiktoria i Zarzecka Kinga uplasowała się na 5 miejscu.
W zawodach startowały drużyny z 19 bielskich szkół.
Medalistom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za rywalizację i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach sportowych.
 
 
 
 

Bezpłatne warsztaty z nauki programowania

Zachęcamy uczniów do udziału w bezpłatnych warsztatach z nauki programowania.
Warsztaty są organizowane przez CodeInBB, Zajęcia skierowane są do uczniów szkół gimnazjalnych i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zapisy trwają do 23.09.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://codeinbb.com/ - tam również można zarejestrować się na zajęcia.

Zajęcia będą odbywać się w październiku i listopadzie, prawdopodobnie, raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych, tak by każdy uczeń mógł w nich uczestniczyć jeśli wyrazić chęć.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek (3 września 2018 r.):
- o godz. 10.15 – dla klas: 8 i 3 gimnazjalnej (budynek B - ul. Cieszyńska 385).

 

SPORTOWCY Z WAPIENICY TRZECIĄ SIŁĄ W BIELSKU - BIAŁEJ!!!

W zeszłą środę (13.06.2018 r.) w siedzibie Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku - Białej odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w roku szkolnym 2017/2018. Bardzo miło jest nam poinformować, że Nasza Szkoła w Igrzyskach Młodzieży (rocznik 2002 - 2004) zajęła bardzo wysokie trzecie miejsce. Warto zauważyć, że jest to najwyższa lokata jaką osiągnęła Nasza Szkoła w ostatnich czternastu latach. Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu gratulujemy i z całego serca dziękujemy. Szczegółowe wyniki klasyfikacji dostępne są na stronie Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku Białej w zakładce sport szkolny. 

REPREZENTANT NASZEJ SZKOŁY NAJLEPSZY W 26 BIEGU FIATA

W dniu 27.05.2018r. w Bielsku-Białej ulicami naszego miasta odbyła się kolejna 26 edycja Biegu Fiata. W ramach zawodów biegi odbywały się na dwóch dystansach: 10000m dla dorosłych i 3000m dla młodzieży. 

W biegu młodzieżowym startowało łącznie 226 zawodników (chłopcy i dziewczęta) w wieku od 12 do 18 roku życia.

Naszą szkołę reprezentował tylko jeden zawodnik Chojnacki Szymon z klasy 2GS, który w klasyfikacji OPEN zajął wysokie XIV miejsce, a w swojej kategorii wiekowej stanął na najwyższym stopniu podium zajmując I miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)