cke zadania youtube google
mobidziennik

Jesteśmy na facebooku
Facebook-logo

 
środa, 26 lipca 2017
 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Ciekawe Lekcje

  Pokazy Doświadczeń

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nowoczesna Sala Gimnastyczna

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Nauka i Zabawa

  Wycieczki Edukacyjne

 • Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej
  Gimnazjum Nr 15 w Bielsku - Białej

  Grupa Teatralna

Certyfikat Lepsza Szkoła

 

lepszaszkola

Galeria Zdjęć

Statystyki Odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj25
W tym tygodniu45
W tym miesiącu494
Wszystkie312550

Relacja z dnia otwartego

Dnia 7 kwietnia odbył się w naszej szkole dzień otwarty. Późnym popołudniem budynek szkolny wypełnił się uczniami podstawówek i ich rodzicami, poszukującymi najlepszego miejsca do dalszej nauki dla swoich dzieci.

 - Trzymamy rękę na pulsie i staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna dla młodzieży - zapewniał wicedyrektor Krzysztof Grot. - Serdecznie zapraszamy w nasze progi. To nowoczesna i przyjazna uczniom szkoła.

Dla przyszłych uczniów wapienickiego gimnazjum zainteresowanych tym, jak wygląda szkoła i nauka w niej, przygotowano liczne prezentacje tematyczne. Było więc stoisko historyczne z wykonanymi przez gimnazjalistów makietami zamków, stoisko języka angielskiego, chemiczne i wiele innych, przy których gromadzili się goście.

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Historii Bielska i Białej

Zwycięzcami Szkolnego Konkursu Wiedzy o Historii Bielska i Białej, który odbył się w dniu 22 marca br. zostali uczniowie klasy 3c:

 1. Dominika Kłaptocz
 2. Dawid Szoblik
 3. Daria Smolana

Konkurs obejmował zagadnienia dziejów obu miast od ich powstania do połączenia w jedno miasto Bielsko-Białą

Wielkie gratulacje

Dzień Otwarty - 7 kwietnia g. 17:30

 

 

W czwartek 7 kwietnia 2016 r. w godzinach 17.30-19.00 zapraszamy rodziców i uczniów klas VI szkół podstawowych do odwiedzenia naszego Gimnazjum nr 15 w ramach organizowanego w tym czasie Dnia Otwartego Szkoły. Będzie możliwość zapoznania się z wyposażeniem, działalnością  szkoły oraz nauczycielami.

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

"Fotografia dzikiej przyrody 2016"

22 marca uczniowie naszej szkoły wybrali się na wystawę fotograficzną "Fotografia dzikiej przyrody 2016" do BWA. Wystawę tworzą prace z dorocznego konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2015, organizowanego przez Natural History Museum w Londynie. Jest to najbardziej ceniony i największy w świecie konkurs w zakresie fotografii natury. Uczestnicy wyjścia nie tylko podziwiali najpiękniejsze fotografie dzikich zwierząt, ale także mieli do rozwiązania krzyżówkę. Mamy nadzieję, że poczynione obserwacje zachęcą uczniów naszej szkoły do brania udziału w licznych konkursach fotograficznych.

 

Zdjęcie pobrano ze strony: https://pixabay.com/static/uploads/photo/2015/06/15/22/00/swans-810673_960_720.jpg

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O ZJEDNOCZONYM KRÓLESTWIE WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ - ZNAMY ZWYCIĘZCÓW!

Uczniowie 6 bielskich szkół podstawowych, którzy brali udział w konkursie organizowanym przez nasze gimnazjum zaprezentowali dużą wiedzę na temat życia, obyczajów, geografii i kultury Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Walka o punkty była niezwykle wyrównana. Przez 45 minut uczestnicy konkursu w zespołach dwuosobowych przemierzali aulę naszej szkoły, wybierali i rozwiązywali zadania, które sprawdzały ich wiedzę. Wśród zadań można było wybierać układanie puzzli, kolorowanie flag, rozwiązywanie krzyżówek, rozpoznawanie członków rodziny królewskiej czy słynnych miejsc w Londynie.

Oto zwycięzcy i nagrody, które wkrótce wraz z dyplomami dla wszystkich uczestników konkursu dostarczymy do szkół! Wszystkim jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie!

 

I MIEJSCE SP 22

Julia Jarosz i Oliwia Kowalska

(33 pkt.)

 

II MIEJSCE SP 22

Mateusz Wołowiec i Adrian Kalisz

(32 pkt.)

 

III MIEJSCE SP 9

Julita Skuza i Klaudiusz Kotowicz

(31pkt.)